top of page

MENU

Çalışan Yolculuğu

Panelsan çalışanlarımızın kariyerlerine yön vermek ve sektöründe öncü bir şirkette kendilerini geliştirebilecekleri fırsat ve pozisyonları yaratmak için iş ve staj fırsatları sunar.

Panelsan insan kaynakları olarak işe alım süreçlerinde; dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, iş başvurularında fırsat eşitliği sağlarız. Amacımız; bizlerle çalışmak isteyenleri 'doğru işe doğru insan' prensibiyle değerlendirmektir.

Şirketimizde, eğitime verdiğimiz önem ve gelişime duyduğumuz inanç ile sürekli eğitim programlarımız uygulanmaktadır. Çalışanlarımızın gelişimi için ihtiyaç duyulan bilgiye erişimini sağlamak ve fırsatlar yaratmak süreklidir. 

Ekibimiz her gün Panelsan ruhunu yaşatır. Sektörünün vizyon lideri konumunu korumak için, en yenilikçi ve en başarılı EPS ve sandviç panel üreticisi olma vizyonumuzu gerçeğe dönüştürenin çalışanlarımızın olduğu bilincindeyiz. Panelsan’da çalışanlarımızın  sağlığı, güvenliği ve mutluluğu önceliklidir.

Panelsan çalışanlarının  bir üst yönetim kademesine hızla yükselebilmesi, farklı fonksiyonlarda görev alabilecek çalışanları belirlemek ve geliştirmek için performans değerlendirmeleri sunar. Bu değerlendirmeler çalışanlarında doğrudan katıldığı şeffaf ölçümlerdir.

bottom of page