top of page

MENU

Sıkça Sorulan Sorular

 • Panelsan hisse senetleri hangi borsada işlem görmektedir?
  Panelsan hisse senetleri Borsa İstanbul'da (BIST) işlem görmektedir.
 • Panelsan hisse senedinin BIST kodu nedir?
  Panelsan hisse senetleri BIST’te PNLSN kodu ile işlem görmektedir.
 • Panelsan hisse senetleri hangi tarihte BIST’TE işlem görmeye başlamıştır?
  Panelsan hisse senetleri 18 Şubat 2022 tarihinden itibaren BIST’te işlem görmektedir.
 • Panelsan BIST´te hangi pazarda işlem görmektedir?
  Panelsan BIST Yıldız Pazar’da işlem görmektedir.
 • Panelsan hangi dönemlerde finansal raporlarını açıklamaktadır?
  Panelsan 3' er aylık dönemler için finansal rapor açıklamaktadır.
 • Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş’ nin Bağımsız Denetçisi hangi firmadır?
  Panelsan konsolide mali tablolarının denetimini Eren Bağımsız Denetim A.Ş. (Grant Thornton) yapmaktadır.
 • Panelsan’ın faaliyet alanı nedir?
  Panelsan üç farklı üretim bandıyla; Sandviç Panel, EPS ve enjeksiyon ürünleri üretmektedir. Isı ve ses yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, terleme, güvenlik, estetik, yangın dayanımı gibi ihtiyaçlara cevap verecek profil ve ürün gamıyla yapıların performans kriterlerine yönelik olarak çatı ve cephe sistemleri için çözümler sunmaktadır. Panelsan ürünleri, çoğunlukla endüstriyel yapıların inşasında tercih edilmekte; fabrika, lojistik depo, hangar, AVM ve prefabrik gibi yapıların inşasında kullanılmaktadır. Ayrıca; otomotiv, ambalaj gibi sektörlerin de ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler sunulmaktadır.
 • Panelsan GES (Güneş Enerji Sistemi) Panelleri üretiyor mu?
  Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş, GES panelleri üretmemektedir. Panelsan, GES panellerinin çatı üstüne montajı için ihtiyaç duyulan güvenli ve uzun ömürlü alt yapı sistemlerini üretmektedir. Ürünlerimizden; gizli vidalı çatı paneli ve özel bağlantı aparatı ile GES sistemlerinin çatı üzerine montajını sağlanmaktadır.
 • Panelsan’ın yatırım planları nelerdir?
  Panelsan, sürdürülebilirliği sağlamak ve üretim kapasitesini arttırmak üzere biri Kazakistan’ın Almaty şehrinde biri ise mevcut üretim tesisine ek olarak kurulacak iki ayrı fabrika yatırımı üzerinde çalışmaktadır. İlgili fabrika yatırımlarının hafriyat çalışmaları başlamış bulunmaktadır. Yatırımlara dair detaylı bilgiye yatırımcı sunumumuzdan ulaşabilirsiniz.
 • Panelsan,  Sandviç panel üretimi kapasitesinin tamamını kullanıyor mu?
  Sandviç panel üretimi kapasitesinin kullanımı, kış ayları özelinde, mevsimsel koşullar nedeniyle farklılık gösterebilmektedir. Kış aylarında yaşanan zorlu hava koşullarına bağlı olarak inşaat şantiyelerini çalışamadığı dönemlerde üretim tek vardiya olarak gerçekleştirilmektedir.
 • Panelsan’ın üretim ve satış adetleri ile ilgili bilgilere nasıl ulaşabilirim? 
  Panelsan yatırımcı sunumlarında üretim ve satış adetlerimiz paylaşılmaktadır. Söz konusu sunumlara linkten ulaşabilirsiniz.
 • Panelsan’ın aldığı ihaleler ve siparişlerin detaylarını nereden öğrenebilirim?
  Panelsan, halka açık bir şirket olması nedeniyle kamu ile paylaşılması zorunlu olan tüm bilgileri Kamuyu Aydınlatma Platformunda (http://www.kap.gov.tr) yayınlamaktadır. Söz konusu bilgilere KAP'ın internet sitesinde, Özel Durum Açıklamaları, bölümünden veya web sitemizde bulunan özel durum açıklamaları bölümünden ulaşabilirsiniz. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/5487-panelsan-cati-cephe-sistemleri-sanayi-ve-ticaret-a-s
 • Panelsan Yatırımcı İlişkileri Birimi’ne nasıl ulaşabilirim?
  Yatırımcı İlişkileri birimimize yatirimciiliskileri@panelsan.com mail adresi ve 0534 456 88 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
bottom of page