top of page

MENU

Yönetim Kurulu

Serhat Maşlak 

Yönetim Kurulu Başkanı 

1972 yılı Ankara doğumludur. Yıllar itibari ile aile şirketi olan Maşlak Makine San. ve Tic. AŞ.’de Satış Müdürlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, 1999 yılında mevcut durumda şirketin de çözüm ortaklarından olan Timaş Endüstriyel Ürünler AŞ.'yi kurmuştur. 2004 yılında Panelsan’ın kuruluşunu Recep Kaan Maşlak ile yaparak üretim faaliyetlerine başlanmıştır. 2013 yılında kurulan Polres Elektrik Üretim AŞ.'nin kurucu ortağı olarak enerji  sektöründe de üretim faaliyetini yürütmektedir. Çatı ve cephe panelleri sektörünün dernekleri olan İZODER, ÇATIDER ve PANELDER’in kurucu üyesi  olarak 6 yıldır ÇATIDER’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini devam ettirmektedir. Halen Timaş Endüstriyel Ürünler AŞ.'de ve şirkette  Yönetim Kurulu Başkanı, Maşlak Makine İnşaat  San. AŞ. ve Polres Elektrik Üretim AŞ. firmalarında Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevlerini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Recep Kaan Maşlak  

Yönetim Kurulu Başkan Vekili / Genel Müdür 

1976 yılı Ankara doğumludur. 1999’da ABD Hesser College’da İşletme eğitimini tamamlayarak Türkiye’de inşaat malzemeleri sektöründe ithalat ve mümessillik konularında iş hayatına başlamıştır. Sonrasında Panelsan’ın Dış Ticaret ve Satın Alma Müdürlüğünü yapmış olup, halen Panelsan’da Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü olarak görevini ifa etmektedir. Halen Timaş Endüstriyel Ürünler AŞ.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Merks Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret  AŞ. firmalarında Yönetim Kurulu Başkanı görevlerini yürütmektedir. Ayrıca sektör derneği EPSDER Başkan Vekili ve Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçılar Birliği Yönetim  Kurulu Üyesidir. 

Mustafa Coşkun Karadeniz 

Yönetim Kurulu Üyesi 

1978 yılı Samsun doğumludur. 2001 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünü, akabinde Atılım Üniversitesi İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Otomotiv sektöründe iş hayatına başlamış olup, 2004 yılında bankacılık sektörüne girmiştir. Yıllar itibari ile çeşitli bankalarda görev yapmış ve son olarak Odea Bank Ankara Ticari ve Kurumsal Şube’de Portföy Müdürü olarak çalışmıştır. 2013 yılında kendi şirketini kurmuş ve yıllar itibari ile finans / muhasebe alanında danışmanlık faaliyetinde bulunmuştur. 2020 yılında savunma sanayinde faaliyet gösteren bir şirket satın almış olup gerek kamu, gerekse özel sektör firmalarına SİBER güvenlik sistemleri ürünleri ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Mevcut durumda şirkette Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Volkan Parlaktaş

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi 

1974 Yılı Ankara doğumludur. 1998 yılında Gazi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünü bitirmiş olup, 2001 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisansını ve 2007 yılında aynı üniversite ve bölümde doktorasını tamamlamıştır. 2000 – 2007 yılları arasında ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünde Araştırma ve Öğretim görevlisi, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi olarak çalışma hayatına devam etmiş ve halen aynı üniversitede Profesör unvanı ile kariyerine devam etmektedir. Birçok uluslararası hakemli dergilerde makalesi yayınlanmış olup, çeşitli projelerde görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. 

Dr. Figen Güneş Doğan 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi 

1978 yılı Bolu doğumludur. 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiş olup, 2004 yılında ABD’de Babson Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını ve 2015  yılında Bilkent Üniversitesi’nde Finans konsantrasyonlu İşletme doktorasını tamamlamıştır. Çalışma hayatına Investhink firmasının önce İstanbul ve akabinde Londra ofisinde Analist olarak başlamış, daha sonra Akbank’ta Yatırım Uzman Yardımcısı olarak devam etmiştir. 2004-2013 yılları arasında Thomas Partners Investment Management firmasının Boston ofisinde yatırım analizi konularında çalışmıştır. 2015 yılından itibaren TOBB Üniversitesi’nde Yardımcı  Doçent Doktor ve Koç Üniversitesi’nde yarı zamanlı Öğretim  Görevlisi olarak çalışmıştır. 2021 yılı itibariyle akademik kariyerine Başkent Üniversitesi’nde Doktor Öğretim Üyesi olarak devam etmekte olup, birçok uluslararası hakemli dergilerde makalesi yayınlanmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir. 

bottom of page